Nowa wersja strony internetowej

You are currently viewing Nowa wersja strony internetowej

Udostępniamy nową wersję naszego serwisu internetowego. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

W dniu dzisiejszym została uruchomiona nowa wersja naszego serwisu internetowego (www.ozzpt.pl). W nowym serwisie poprawiono czytelność oraz responsywność  strony.  Dostosowaliśmy nasz serwis do obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych (RODO – szczegóły znajdziesz tutaj…).

W zakładkach „Władze Związku” możecie poznać aktualny skład Zarządu OZZPT MOZ przy PKP Intercity S.A. oraz składy zarządów poszczególnych Komisji Oddziałowych.

W zakładce „O nas / Materiały dla członków Związku” znajdziecie materiały i informacje dla członków Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu. Strona jest chroniona hasłem. Aby uzyskać dostęp do ww. strony skontaktuj się z członkami Zarządu OZZPT MOZ przy PKP Intercity S.A.

Serwis jest tworzony dla usprawnienia kontaktu z Wami. Staramy się aby był on intuicyjny i przyjazny dla osób, które odwiedzają nasza stronę internetową. Wciąż jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i uwagi dlatego zachęcamy Was do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części na każdej stronie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami publikowanymi w naszym serwisie koniecznie zapisz się do naszego Newslettera. Stosowny formularz znajdziesz w stopce tego wpisu lub w stopce serwisu internetowego. Wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail i wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. O tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz przeczytać w „Polityce prywatności„.

Masz problem, pomysł i nie wiesz jak to zrealizować? Koniecznie skontaktuj się z nami pomożemy!

Autor: Robert Kwiatkowski

Udostępnij wpis: